Advert
Advert
Advert

BOŞ ORTA KOLTUK OLMAZ

LUFTHANSA: MASKEYE EVET, BOŞ ORTA KOLTUK OLMAZ. Lufthansa, pazartesi günü başlayacağı uçuşlarda yolcuların maske takması zorunlu olacak. Lufthansa Ekonomi bölümünde orta koltuğu boş bırakmaya ise karşı çıkıyor

BOŞ ORTA KOLTUK OLMAZ
Bu içerik 87210 kez okundu.

Lufthansa, pazartesi günü başlayacağı uçuşlarda yolcuların maske takması zorunlu olacak. Lufthansa Ekonomi bölümünde orta koltuğu boş bırakmaya ise karşı çıkıyor

Havayolu şirketleri, korona sonrası uygulanacak kuralları tartışırken, pazartesi günü uçuşlara başlayacak olan Alman havayolu Lufthansa yolcuların ağız ve burunlarını örtecek maske takmalarının zorunlu olacağını duyururken ekonomi sınıfında orta koltuğun boş bırakılmasına karşı çıkıyor.

Maske zorunluğunun görevliler için de geçerli olduğu, 31 Ağustos'a kadar uygulanacağı, grup bünyesindeki; Lufthansa, Avusturya Havayolları, İsviçre, Brüksel ve Eurowings’te uygulanacağı duyuruldu.

Takılacak maskeleri yolcular kendileri getirecek ve yolcuların havaalanına girilmesinden itibaren takılması zorunlu olacak.

Bu arada maske takılmasının yeterli olacağı için Mevcut düşük doluluk oranı nedeniyle, orta koltuğun boş bırakılmasına gerek olmayacağı belirtiliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Antalya’nın dünyaca ünlü Konyaaltı Sahilinde
Antalya’nın dünyaca ünlü Konyaaltı Sahilinde
Otellerdeki mini kulüpler ve kreşler açılabilecek
Otellerdeki mini kulüpler ve kreşler açılabilecek