Advert
Advert
Advert

40 yaşından sonra kadınların giymemesi gereken 7 şey

40 yaşından sonra ne giyilmemesi gerektiğini söyleyen bir stilist ile konuştum.

40 yaşından sonra kadınların giymemesi gereken 7 şey
Bu içerik 262510 kez okundu.

 

Herkese merhaba, geçenlerde bana 40 yaşından sonra ne giyilmemesi gerektiğini söyleyen bir stilist ile konuştum. Seninle böyle ilginç bilgiler paylaşmaya karar verdim. Belki bir şeyi hesaba katarsınız. Ayrıca bu makalenin sonunda yazacağım kendi fikrim var. Fakat 7 yasaktan geçiyoruz.

1. Mini etekler

40 yıl sonra, özellikle deriden yapılmış mini etekleri terk etmelisiniz. Bir midi veya maxi eteğin uzunluğunu tercih etmek daha iyidir. Özellikle şimdi bir ton seçenek olabilir. Tabii ki, mükemmel bir figürünüz varsa ve mini seçeneklerde rahat hissediyorsanız, o zaman giyebilirsiniz.

  

2. Sıkı kıyafetler

Bu durumda da, her şey şekle bağlı olacaktır. Doğal olarak, aşırı kiloluysanız, dar bir elbise veya kazaktan vazgeçmelisiniz. Sonuçta, sadece kusurlarınızı vurgulayacaklardır. Dar bir kıyafet yenilebilir ve tamamlanabilir, ancak burada da dikkatli olmalısınız.

  

3. Leopar desenli

Stilistin bakış açısından böyle bir baskıya sahip giysiler tatsız, kaba ve ucuz görünüyor. Başarısız bir kadın izlenimi vermemek için, bu tür şeylerden kurtulmak daha iyidir. Böyle bir baskıya sahip bir elbisem var, bilirsiniz, hatta düşündüm. Böyle kıyafetlerin var mı? Bunun hakkında ne düşünüyorsun?

  

4. Büyük kolyeler

Çok büyük küpeler, kolyeler ve bileziklerden vazgeçmek gerekiyor. Zarif ve basit mücevherleri tercih etmek daha iyidir. Bu durumda bana öyle geliyor ki, vurguyu doğru bir şekilde yerleştirebilirseniz, büyük küpeler takabilirsiniz.

  

5. Kot - 

Bu tür herkes için değil, hatta yaşına rağmen. Her şey şeklin türüne bağlı olacaktır.

  

6. Parlak tayt

Siyah ve et tercih edilmelidir. Kırmızı, mavi, sarı yetişkin bir kadına saçma görünecek. Burada erkekleri eğlendirip eğlendirmeyeceğinize mi karar vermeniz gerekiyor?

  

7. komik baskılar ile T-shirt

Bu tür şeyler ergenler için daha uygundur, ancak 40 yaşından sonra kadınlar parlak komik bir baskı ile T-shirt'lerden vazgeçmelidir. Monofonik seçenekleri tercih etmek daha iyidir. Çok daha çekici görünecekler.

  

 

Sonunda söz verdiğim gibi, fikrimi paylaşıyorum. Bana öyle geliyor ki, tüm bu kısıtlamalar bireyseldir. Tabii ki, çok şey topluma bırakmak istediğiniz şekle, yaşam tarzına ve mesaja bağlı olacaktır. Stilistlerin bu konuda kendi fikirleri var.

Bu tür kısıtlamalar hakkında ne düşünüyorsunuz? Gardırobunuzda bu şeyler var mı?

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Antalya’nın dünyaca ünlü Konyaaltı Sahilinde
Antalya’nın dünyaca ünlü Konyaaltı Sahilinde
Otellerdeki mini kulüpler ve kreşler açılabilecek
Otellerdeki mini kulüpler ve kreşler açılabilecek