Advert
Advert
Advert

KHK'LI GENEL SEKRETER

Vizyon gerek gerçekten vizyon çok önemli.

KHK'LI GENEL SEKRETER
Bu içerik 56510 kez okundu.

CHP kitlesi sizi daha yakından tanıdığında emin olun daha çok sevileceksiniz. 3 gün önce lütfedip gönderdiğiniz mesajda da bahsettiğiniz gibi Türk futbolunun bugün geldiği noktada ve başarıda çok büyük katkılarınız var. En azından siz öyle yazmışsınız gönderdiğiniz mesaj da.

TFF’nin hukuk kurulunda başta hain terör örgütü FETÖ ile de muhakkak mücadeleniz olmuştur müsait olduğunuzda da bu içimize sızmış her bir köşede farklı makamlarda yer alan, ama bir gün geride kalan saklanan, gizlenen, korunan artıklarının da hesap vereceği günleri sizin geniş bilgi ve deneyimli görüşlerinizden dinlemek isterim.

Mesajınızda Altın Portakal Film Festivalinde yer alamamam dolayısıyla sizi kıskandığım ve kin beslediğimi ifade etmişsiniz, ayıp etmişssiniz. O muhteşem sünnet şöleni mantığında kına gecesi ayarında yapılan etkinlikten bahsediyorsanız vizyon meselesi tabi, haklısın kimisi için muhteşem, kimisi içinde utanç verici bir etkinlikti.

Vizyon gerek gerçekten vizyon çok önemli.

Görmemiş olabilirsiniz fakat 2020 yılındayız arama motorları size vizyon katabilir, en azından emek hırsızlarından, çalıntı logo ile haksız kazanç elde edenlerden daha çok verimli olacağından eminim.

Genel sekreter demişsin ki iş alamadığın için kıskanıyorsun, ben ne senden nede haminden iş talebim olmadı siz orada olduğunuz sürece de olmayacakta.

Ben şeref yoksunu FETÖ savcı ve hakimlerinin mahareti ile 18 ay omuzumda apolet gibi taşıyacağım bir süreci demir parmaklıklar ardında geçirdim.

Bir HERİF lafına 11 ay 20 gün veren şeref yoksunu hain satılmış FETÖ uzantıları maharetiyle bunu yaşayan birisi olarak biraz hassasım bu konuda.

Bana sizi tanımadığım bir süreçte eski bakan Yüksel Yalova’nın ricası üzerine hazırladığım bir Altın Portakal dosyası onlar aracılığı iletildi. İyi ki iletmişim bakın çocuk teması konuşuldu, misafir ülke konuşuldu aynı zamanda dizilere ödül konusu ele alındığına göre faydalanıyorsunuz da hazırladığım dosyadan. Diğer önerilerimi de Allah imkân verirse önümüzde ki yıllar da hayata geçirirsiniz.

Bu geçmiş etkinlik ve yapılacak olan bu yılkı Altın Portakal Festivalinin bütçesini, sponsor gelirlerini, harcama kalemlerini bu halka açıklayın, kitap fuarına benzetmeyin bu işi.

Reklamcılar derneği bir sivil toplum örgütü ve amaçlarından en başta gelende hizmet olmasına rağmen dernek ve üyelerine ne kadar para ödüyorsunuz, neden uluslararası dünyanın 5. Büyük film festivali geçen yıl bir tek yabancı dilde haber olmadı, Antalya’nın en önemli kazancı tanıtım olması gerekli iken sünnet şöleni gibi kendi kendinize eğlendiğiniz bir etkinlik mi vizyonunuz.

Bu sorular sizin engin görüşlerinizden cevap bekliyor.

 

 

CUMHURİYET HALK PARTİSİ “YEREL YÖNETİMLERDE TEMEL İLKELERİMİZ”

1 – Yönettiğiniz belediyede hemşerilerinizi inançları, kimlikleri ya da yaşam tarzları itibariyle ötekileştirmeyiniz. Tüm vatandaşları kucaklayınız.

2 – Hizmeti belli kişiler, zümreler, akrabalar, yandaşlar için değil, halk için üretiniz. Sizi, bulunduğunuz makama taşıyanın belde halkı olduğunu asla unutmayınız.

3 – Fakir mahallelere pozitif ayrımcılık yapınız. Yatırımlarınızda bu mahallelere öncelik veriniz… Hizmet programınızda özellikle engelli – dezavantajlı gruplar ve kadınlar lehine irade ortaya koyunuz.

4 – Yoksullara yardım yaparken insan onurunu koruyunuz, ailenin ya da kişinin yoksulluğunu asla teşhir etmeyiniz. Yani halkçılığın temel ilkelerinden olan “sağ elin verdiğini sol el görmeyecek” anlayışına uygun davranınız.

5 – Harcamalarınızı, yatırımlarınızı mali disiplin içerisinde planlayınız. Harcadığınız her kuruşun hesabını millete veriniz. Bütçe kullanımlarınızla ilgili olarak belli aralıklarla belde sakinlerini ve kamuoyunu bilgilendiriniz. Bu aynı zamanda “israfla mücadele” demektir. Hiç kimse unutmasın “kul hakkı” halkçılığın temel ilkelerinden biridir.

6 – Yönetici atamalarında liyakat esasına mutlaka uyunuz. Partizanca uygulamalardan kesinlikle kaçınınız. Halkçılığın bir diğer temel ilkesi olan “işi ehline verme” kuralını, her atamada göz önünde bulundurunuz. Kamu yararına uygun olması şartıyla sizden önce başlatılmış projeleri sürdürünüz.

7 – Belediyeyi “adaletle” yönetiniz… Hakkı, hukuku ve adaleti her ortamda savununuz ve gereğini yapınız. Belediye çalışanlarının özlük haklarını eksiksiz koruyunuz, kimsenin işiyle ve aşıyla uğraşmayınız. Böylece size oy vermeyenlerin dahi size saygı duymasını sağlarsınız.

 

Bu kentin CHP teşkilatının birlik ve beraberliğine çok büyük katkın oldu genel sekreter, bu teşkilat bir gün kıymetinizi anlayacak ve size bir belge, plaket, beraat ile şükranlarını muhakkak sunacaktır, hiç kuşkunuz olmasın.

Arif ÇELİK

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
    2020-09-28
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Antalya’nın dünyaca ünlü Konyaaltı Sahilinde
Antalya’nın dünyaca ünlü Konyaaltı Sahilinde
Otellerdeki mini kulüpler ve kreşler açılabilecek
Otellerdeki mini kulüpler ve kreşler açılabilecek