Advert
Advert
Advert

FETÖ TAKTİKLERİ

Üç maymunu oynayan arkadaşlarıma seslenmek istiyorum, doğruları yazın, bir kez olsun ülkenizin geleceğini düşünerek, bu kritik süreçte kişisel menfaatlerinizi bir kenara bırakarak, haine hain, hırsıza hırsız, arsıza arsız diyin.

FETÖ TAKTİKLERİ
Bu içerik 25810 kez okundu.

FETÖ TAKTİKLERİ

Bu oyunları 15 Temmuz öncesi çok seyretti bu ülke.

Sahte evraklar, gizli kayıtlar, iftiralar, kumpaslar her türlü çirkeflik vardı hain terör örgütü ve elemanlarında.

FETÖ terör örgütü üyesi, sempatizanı, destekçisi, yandaşı, katkı ve desteklerinden faydalanan o kadar şerefsin, hain yaşıyor ki bu topraklarda hepimiz bir kısmına şahidiz.

Hain olmak için illaki FETÖ terör örgütü üyesi olmaya gerekte yok, maddi katkı sağlayabilmek için davasını, şerefini, namusunu ortaya atacak birçok insan var çevremizde.

Antalya’da yaşananlara kronolojik olarak bir daha bakalım,

Sayın böcek yüksek zekâ, bağlantı ve gayretleriyle aday oldu,

Çavuşoğlu ve Menderes birbirine girdi,

Kepez Çavuşoğlu dedi,

Çavuşoğlu el altından Böcek’i destekleyeceğini duyurdu,

Kepez kaybedildi, Antalya kazanıldı,

Herkes istediğini aldı, Böcek kazanmanın maharetini millet ittifakında değil de kerameti kendisi ve birkaç yolda yanına yanaşanlarda zannetti,

Genel merkeze rağmen Fettah Tamince’nin ve Şirketlerinin avukatı, aynı zamanda Türkiye Futbol Federasyonu Antalya bölge müdürü olan (Fenerbahçeliler o süreci iyi hatırlayacaklardır) Ankara cemiyet hayatının, eşrafının iyi tanıdığı Cansel Çevikol Tuncer’i Genel sekreter yapabilmek için tüm teşkilatı karşısına alındı, abilerin yardımı ve Cumhurbaşkanlığı KHK sı marifeti ile Genel sekreter ilan edildi.

Burada Antalya’nın ve CHP teşkilatının parçalanma, bölünme ve kutuplaşma süreci başladı, çatısı belli olmayan bir yönetim ve kadrolaşması işi gerçekten görenler için acı vericiydi.

Fakat İlahi Adalet bir gün tecelli eder,

Korona virüs bu süreci başlatan önemli bir unsur oldu.

Başkan hastaneye yattı, ölüm aşamasına geldi, makinaya bağlı yaşam üniteleri ayakta tutulmaya çalışıldı.

Gayret yüksekti, Cumhurbaşkanı doktorunu yolluyor, Çavuşoğlu yurt dışından özel uçaklar ile ilaçlar getiriyor, Üniversite hastanesi teyakkuza geçiyordu elektrikler kesilmesin diye.

Bu arada belediye bürokratları belediye binasında parti veriyor, kutlamalar yapıyor, kahkahaları yeri göğü inletiyordu, üzüntüden.

Altın portakal verimli bir çalışma bütçesi güzel, çalışma alanı geniş, masraf kalemi istediğin gibi şişirilebilir, yani anlayacağınız hesap verilemez bir organizasyon, tıpkı kitap fuarlarında olduğu gibi.

Genel sekreter evin divan başkanı (Ankara Divan’dan bahsetmiyorum) Divan yani meclis, her şeyin sahibi olduğunu, getiriliş sebebinin verdiğini düşündüğü yetkiyle haddini ve hakkını aşan Başkan vekilinin üzerinde yetkisinin varlığını hayal eden bu hanım, sıkıştığında oğul böceği ortaya atarak işi çözebileceğini düşündü ama Ankara eline geçen bu fırsatı vekil aracılığı ile iyi kullanarak rövanşı aldı.

Bu daha başlangıç.

İşleri geciktirmek, o süreçte temizlik ve yemlemeleri tamamlayabilmek için, sürekli yalan ve aldatma haberler ile kamuoyunu yanıltmaktan da vazgeçmediler.

Baba böcek hastanede durumu iyi,

Çorba içti, dürüm yedi, ip atladı, halay çekti ve hatta hatta kalkıp gelip imza attı geri döndü.

Tam bir FETÖ çalışmasının örneği,

Bu arada yerel ve ulusalda kullandığınız siahşör ihale ve iş verip istediğinizi yazdırdığınız gazeteci varmı ABB bize bir açıklayın.

Kim bu FETÖ taktiklerini bilen merek ettim, CHP’li bir belediyede böyle bir hain şerefsiz olamaz.

Olmamalı da.

Üç maymunu oynayan arkadaşlarıma seslenmek istiyorum, doğruları yazın, bir kez olsun ülkenizin geleceğini düşünerek, bu kritik süreçte kişisel menfaatlerinizi bir kenara bırakarak, haine hain, hırsıza hırsız, arsıza arsız diyin.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Antalya’nın dünyaca ünlü Konyaaltı Sahilinde
Antalya’nın dünyaca ünlü Konyaaltı Sahilinde
Otellerdeki mini kulüpler ve kreşler açılabilecek
Otellerdeki mini kulüpler ve kreşler açılabilecek