Advert
Advert
Advert

ANTALYA CHP İL BAŞKANLIĞINA ATANDIM

İl başkanı olarak yumruğumu masaya vurur,

ANTALYA CHP İL BAŞKANLIĞINA ATANDIM
Bu içerik 41410 kez okundu.

ANTALYA CHP İL BAŞKANLIĞINA ATANDIM

 

Farz edelim ki;

1 aylığına bende geçici İl başkanlığına atandım,

Ne yaparım.

İşgüzar ve yanlı gerek yerel gerek ulusal basın ve bazı davasını satmış siyasetçilerin goy goyu olan ya meclis seçimlerinde Ak Parti belediyeyi alırsa korku yalanını yıkmak için,

İl başkanı olarak yumruğumu masaya vurur,

Tüm ilçe belediye başkanları ile çok açık yüreklilikle bir gün bir odadan çıkmadan ortak sonuç elde ederdim.

Çıkarlar, beklentiler her ne olursa olsun sonuç genel seçime giden ülkenin geleceği düşüncesiyle bu beklentileri teke düşürürdüm.

İkinci olarak millet ittifakı meclis üyelerini yine bir gün bir salona kapatır tartışmalar sonunda fikir birliğine varır yine genel seçime giden ülkenin geleceğinin bir başlangıcı olacak fikir birliği sağlanması için ağırlığımı ortaya koyardım.

En son cumhur ittifakı içerisinde teşkilata yakın isimlerin görüşüp çözümleyebileceği isimleri tek tek programlar harekete geçirir bakkal hesabının toplamını sağlardım.

Bunları da alenen yapar, şimdiye kadar yapılmasına engel olmaya çalışan sahtekâr hırsız yanlı isimlerin “adam hasta yatağında bu yapılır mı” engeline ilin teşkilatın başkanı olarak olası eylem planlarının hazır olması açısından yapılması gerekli elzem çalışmalar olduğunu basına makul bir dille anlatırdım.

Bu görüşmeleri bitirir genel merkeze yalan yanlış birçok noktadan iletilen taraflı ve işin arapsaçına dönmesine sebep olan kirli bilgileri bertaraf eder raporum ile tek hamlede yapılması gerekeni önlerine sererdim.

Satın alınan gazeteciler, ihale verilen satılık kalemler, puslu havadan faydalanıp cebini parayla dolduranlar, eş dost akrabaya iş makam ve imkân sunanlar bu sürecin kaosla devam etmesini sağlamak adına FETÖ oyunlarını devam ettireceklerdir.

Bunu bilen bir il başkanı olarak çok basit ve hızlı bu sonucu elime alır, Konuya ağırlığımı koyar, varsa aklımda iktidar olunacak ilk seçimlerde milletvekili olur hatta teşkilatlardan sorumlu genel başkan olurdum.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Antalya’nın dünyaca ünlü Konyaaltı Sahilinde
Antalya’nın dünyaca ünlü Konyaaltı Sahilinde
Otellerdeki mini kulüpler ve kreşler açılabilecek
Otellerdeki mini kulüpler ve kreşler açılabilecek