Advert
Advert
Advert

Hüseyin Karakuş'a tiyolar

Bu işler kolay mahkemede, firma, belediye ihale şartnamaleri, HTS telefon kayıtları, kim kiminle hatta nerede ortaya çıkarıyor, İster otel odasında olun, ister teknede köfte partisinde, kamera kayıtları cabası. Ortam Kötü.

Hüseyin Karakuş'a tiyolar
Bu içerik 39810 kez okundu.

Gerçi her şey o kadar alenen ve ortada ki anlatmaya gerek yok, fakat arsızlar ve hırsızlar çöreklenmiştir, ya kendileri, ya hamileri, kılık değiştirip yeni düzene uymuşlardır bile.

Genel sekreter kadın hakkında basında çıkan geçmişine ve bu gününe ait tüm haberlerden haberdarsınızdır. 

Fettah Tamincenin avukatı bu kadın hakkında yeterli istihbarat zamanında genel merkeze iletilmişti ama başkan böcek her ne hikmetse kadını divan'a çıkarmakta diretti. 

Gelinen noktada Allahtan seçmen olayın farkında değil. ulusal basına düşmedi olay yoksa Antalya ilk seçimde hüsran olurdu.,

Hesap veren CHP belediyelerinden biri olmak için ilk işiniz kitap fuarı, Altın Portakalın iki yılı, Piyano Festivalini iki yılını lütfen bu halk ile paylaşın.

Paylaşın dedikte Belediye bütçesinden çıkanı, Anset üzerinden Gelen devlet ve sponsror gelirlerini, ve tüm giderleri, kalem kalem sizden rica edelim.

İhaleler nasıl yapılmış, kim katılmış, sözleşmede yer verilen damga pulu vergileri ödenmişmi. yapılan işlerin görüntü ve teslim tutanakları.

Mesela Altın Portakal da  Reklamcılar derneğine ne kadar para ödenmiş iki yılda verdikleri hizmetler nelerdir. Dergici Haluk Özsevim kendi şirketinden iş almışmıdır, TUROFED i kaybeden Osman Ayık da danışman kadrosunda olması Haluk ile geçmiş ilişkileri belediyeye nasıl sirayet etmiştir. Antalya tanıtımı adı altında sadece kağıt ve banka hesabı üzerinde yürüyen hizmetler dolu dolu anlatılmadan size uyarayım. Antalya'nın haline bakın siz karar verin.

Kitap fuarında mesela, konyaaltından buyana kaç firmayla çalıştınız, etkinliğin karşılığında belediye kasasına her sene ne kadar para giriş yaptı. Söylenti o ki her sen o standların kira satış bedel 2 milyon Türk Lirasını geçiyormuş, Bu parayı her yıl belediye kazandırmış olmanız önemli.

Tüm basın mensuplarını tek tek çağırın ve sorun, onlar size kişileri olayları gelecek ahvalinizi anlatsınlar.

Başkan şubat da falan göreve döner diyorlar, bence 8 Mart dünya kadınlar günü çok uygun bir tarih, kadına pozitif ayrımcılığı ile ün yapan büyük başkan gerçekten kadın hakları konusunda çok faal işlere imza atmıştı, geçmişte kaldı sanırım ama aldığı duaların karşılığını yaşıyor bence. Bugün hayata döndü ise dua Etsin oda yaşananlara. Pandemi süreci zor bir süreç içerisine soktu herşeyi. Ortam Kötü. Dikkat edin lütfen.

Baında kirli ilişkiler ortaya çıktıkkça rezilliklerin diz boyu olduğu ortaya çıkıyor, Parayla gazete televizyon radyo satın alacak kadar alçalan ve bunu kendi lehlerinde kullanan şahsiyetsiz siyasetçilerden çok çektik. 

Otoparklar, ihaleler bir bakın büğüne kadar çıkan kirli ilişkiler bir ucu basın ile yapılan gizli alışverişlerden kaynaklanıyor. 29 ekimi kime neden verdiniz karşılığında ne hizmet aldınız.

Bu işler kolay mahkemede, firma, belediye ihale şartnamaleri, HTS telefon kayıtları, kim kiminle hatta nerede ortaya çıkarıyor, İster otel odasında olun, ister teknede köfte partisinde, kamera kayıtları cabası. Ortam Kötü.

Evet Sayın Karakuş bunlar harici hikayeler çok, tek tek tüm basın mensuplarını çağırın dinleyin, ama bunu kendi basın biriminiz aracılğı ile yapmayın.

Sağlıcakla kalın.

Arif Çelik

 

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Antalya’nın dünyaca ünlü Konyaaltı Sahilinde
Antalya’nın dünyaca ünlü Konyaaltı Sahilinde
Otellerdeki mini kulüpler ve kreşler açılabilecek
Otellerdeki mini kulüpler ve kreşler açılabilecek